W İstanbul Studios İle Yeni Bir Deneyim

W İstanbul Studios Fuel Your Soul

W İstanbul Studios , yoga eğitmeni Arzu Özev iş birliği ile Ekim ayında sağlıklı yaşam biçimini benimseyen tüm misafirlerini sevindirecek bir etkinliğe imza atıyor. 13 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek olan FUEL YOUR SOUL” etkinliği tüm katılımcıları şehrin temposundan uzaklaşmaya davet ediyor.

İstanbul’un en lüks otellerinden W İstanbul’un bünyesinde bulunan W İstanbul Studios , iş dünyası için sunduğu hizmetlerin yanı sıra birbirinden farklı organizasyonlarla da misafirlerinin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Yoga eğitmeni Arzu Özev iş birliği ile 13 Ekim Pazar günü “FUEL YOUR SOUL” etkinliğinde katılımcılara yenilenme ve arınmanın rahatlatıcı etkisini yaşatmayı planlıyor.

Arzu Özev “Sri Sri Yoga”, ardından “Ofis Yoga” ile katılımcılara keyifli bir program sunacak.

Etkinlik kapsamında fiziksel, zihinsel ve duygusal sağlığı maksimuma çıkarmak için Arzu Özev, ilk olarak “Sri Sri Yoga”yı, ardından “Ofis Yoga”sını katılımcılara ile keyifli bir program ile sunacak.

Yoga eğitimi sonrasında Arzu Özev’in yoga ve sağlıklı yasama dair sohbeti, Miss Food and Table standının faydalı taze ve enerji dolu sağlıklı atıştırmalıkları misafirlerin enerji depolamasını sağlayacak.

Ayrıca, Lando Stüdyo’nun toksin ve kimyasaldan uzak, tamamen organik ve pamuk içeren parçalarını içeren kapsül koleksiyonu da etkinliğe özel fiyatlarla misafirlere sunulacak.