M∙A∙C ile Sevgililer Günü Görünümü

M∙A∙C ile Sevgililer Günü Görünümü

M∙A∙C ile Sevgililer Günü Görünümü trendlerini takip eden Sevgililer Günü önerilerine kulak ver!

Sadece kendini iyi hissetmek ya da günün anlam ve önemine ithafen yapacağın makyaj uygulamaları için M∙A∙C Pro Artistleri’nden birkaç öneri seni bekliyor.

 

M.A.C ile Sevgililer Günü Makyajında Karşı Konulamaz Kırmızı

Zamansız ve seksi. Kırmızının en seksi tonunu Russian Red ruj ile dudaklarına taşı. Öncesinde cildinin mükemmel sağlıklı ve ışıltılı bir görünüme sahip olması için Strobe Cream ile cildini nemlendir ve Fast Response ile gözlerindeki yorgunluğu yok ederek cildini Studio Fix Soft Matte Foundation için hazırla. Eye Shadow x 9: Burgundy Times far setindeki natural tonlarla gözlerinde hafif buğulu görünümü elde edebilirsin. Gözlerinin etkisini arttırmak için Extra Dimension 3D maskara ile mükemmel hacimli kirpiklere sahip ol. Cildini hafif dokunuşlarla canlandırmak için Extra Dimension allık ile hem renklendir hem de ışıltını yansıt. Dudaklarına Russian Red’ini sür ve çantana at. Hazırsın!

M.A.C ile Sevgililer Günü Makyajında Naif Güzellik

Ton sur ton, NUDE! Işıltılı ama doğal bir görünüm tercihi için kurtarıcı ürün Powder Kiss – My Tweedy. Nude makyajın ön plana çıkması için Studio Fix Fluid ile cildi eşitle. Doğal tonlarda makyaj tercih ederken kaşlarını belirginleştirmeyi ve sabitlemeyi unutma, en iyi çözüm Shape & Shade Brow Tint kaş şekillendirici. Krem far olan Paint Pot Bare Study rengiyle göz kapaklarında hafif bir dokunuş yarat. Nude makyajımızın olmazsa olmazı Pro Longwear Uzun süre kalıcı dudak kaleminden Oh Honey! rengiyle dudaklarını Powder Kiss My Tweedy’ye hazırla! Geriye makyajının tüm gün dayanması kaldı neyse ki Prep+Prime Fix+ ışıltılı makyaj sabitleyici spreyle bu mümkün!

 

M.A.C ile Sevgililer Günü Makyajında Romantik Pembe

M.A.C ile Sevgililer günü benim için sade ama aynı zamanda romantik olmalı diyorsan senin rengin pembe! Öncelikle cildinde 24 saat kalıcılık sağlayacak Studio Fix Fluid fondöten ile cildini eşitle. Göz altlarını aydınlatmak için Studio Fix 24H Smooth kapatıcıyı tercih edebilirsin. Romantik görünümü yakalamak için en önemli detay allık! Mineralize Blush Bubbles, Please rengi kurtarıcın olacak. Dudaklarının yanaklarınla bir uyum içerisinde olması için Love Me – French Silk’in kolay sürümüne ve canlı görümüne bayılacaksın. Geriye romantik bakışlar kaldı. Extended Play Lash maskarasıyla belirginleşmiş kirpikler ve Mineralize Shadow Duo Love Connection farıyla romantik bir sevgililer gününe hazırsın.

Daha fazla bilgi ve ürün çeşidine maccosmetics.com.tr/‘den ulaşabilirsiniz.