BC Fibre Clinix Schwarzkopf

Şimdi yeni BC-Fibre Clinix ile Schwarzkopf Professional’ın bugüne kadarki en güçlü saç onarım performansını deneyimlemenin tam zamanı! 

Kişiselleştirilmiş Teknoloji ve Doğal Güzellik…

Benzersiz bir bakım ritüeli ile kuaförler artık müşterilerinin saçlarını 10 kata kadar GÜÇLENDİRİYOR. Arındırma ve kişiye özel saç bakımı ile saç telleri işlem görmemiş en doğal halindeki sağlıklı ve doğal yapısına geri dönüyor.  

BC Fibre Clinix’in içeriğindeki Triple Bonding ve C21 Teknolojileri, komple bakım olarak kullanıldığında saçları temelden dönüştürüyor. Saç teli içinde 3 boyutlu bağların oluşmasını sağlıyor. Ayrıca saç telinin en dış katmanında bulunan 21 proteo-lipidin tümünü yenileyerek saç telindeki gözenekleri tamamen kapatıyor. BC-Fibre Clinix’te bulunan yeni nesil bağ güçlendirme teknolojisi, esnekliği ve dayanıklılığı artırarak saçı 10 kata kadar güçlendiriyor.

BC-Fibre Clinix Tribond Şampuan ile ARINDIR

BC-Fibre Clinix Tribond Şampuan, saç yapısını kişiselleştirilmiş BC.Fibre Clinix Kür uygulamasına hazırlıyor. Saçları, nazik ama aynı zamanda etkili bir biçimde temizliyor. Tüm saç tiplerine de uygun.  

BC-Fibre Clinix Tribond Kürü ile BAKIM YAP

Daha gelişmiş bir dayanıklılık ve güç için saç telinin içindeki bağları birleştirirken, bir yandan da saçın dış yapısını daha kolay şekillendirme ve parlaklık için mühürleyen BCFibre Clinix kürler, ince ve kalın telli olmak üzere iki ayrı seçenek sunuyor. 

BCFibre Clinix Booster’lar ile GÜÇLENDİR

BC Bonacure’un yoğun cilt bakımından ilham alan benzersiz teknolojisi ile geliştirilen BCFibre Clinix Booster, saçın iç ve dış hasarını onarmayı hedefliyor ve kişiye özel bir bakım için BCFibre Clinix Tribond Küre karıştırılarak birlikte kullanılıyor. 

  • BCFibre Clinix Peptit Acil Kurtarma Booster – Yıpranmış saçlar için
  • BCFibre Clinix Hyalüronik Nem Yükleme Booster – Kuru / kıvırcık saçlar için
  • BCFibre Clinix pH 4.5 Renk Koruma Booster – Renklendirme işlemi uygulanmış saçlar için
  • BCFibre Clinix Kolajen Doğal Hacim Booster – İnce telli saçlar için
  • BCFibre Clinix Keratin Mükemmel Kontrol Booster – Kabaran ve elektriklenen zor saçlar için

https://believeinconfidence.com/tr/fibreclinix/

Schwarzkopf Professional’i sosyal medyada @schwarzkopfprotr üzerinden keşfedebilir, BCFibre Clinix hakkındaki gelişmeleri ise #FibreClinix, #BelieveinConfidence ve #BCbonacure hashtag’leri ile takip edebilirsiniz.